Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

          «… Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна Сотня в вирій полетіла…»

          З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, указом президента України від 11 лютого 2015 року 20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні.
          Сьогодні здобувачі освіти закладу разом із педагогічним колективом зібрались на загальношкільній лінійці, щоб віддати належну шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси.
          В пам’ять про загиблих за майбутнє України у шкільній бібліотеці була представлена виставка-експозиція «Пам’яті Героям Небесної Сотні» та створено фотовиставку «За Україну, за її волю…», де представлено матеріали про лютневі події 2014 року на Майдані. Нікого не залишили байдужими голосні поетичні читання та інформаційні повідомлення, проведені для здобувачів освіти 5 та 6 класів.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *