Відкритий урок з геометрії. «Тіла обертання»

          Місячник науково-методичної роботи продовжується. Сьогодні, 23 лютого, відбувся відкритий урок з геометрії у 11 класі «Розв’язування прикладних задач з теми: Тіла обертання», який провела заступник директора з виховної роботи, вчитель І категорії Бовкун Ю.С.
          Під час уроку вчитель вміло та доцільно використовувала інформаційно-комунікаційні технології, різні методи навчання (асоціативний кущ, мікрофон, ігри «Ти мені, а я тобі» тощо). Здобувачі освіти мали можливість повправлятись у розв’язуванні тестових завдань, схожих за структурою на завдання ЗНО, у оформленні бланку відповідей.
          Старшокласники із захопленням розв’язували прикладні задачі на знаходження кількості цукерок у коробці циліндричної форми, з’ясовували який кавун вигідніше купити, скільки матеріалу необхідно для покришки футбольного м’яча тощо. Найцікавішим було практичне завдання з визначення об’єму та площі тенісної кульки, кульки для пінг-понгу. Необхідно було знайти радіус фігур використовуючи нитку, дві ручки або штангенциркуль.
          Педагог продемонструвала глибокі знання предмету, розкрила для здобувачів освіти широке застосування математики та довела, що це цікава наука, якою ми користуємося щодня. Завершився захід смачними гостинцями у формі тіл обертання з передбаченнями.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *