«Данон Дніпро»

          У рамках профорієнтаційної роботи 14 березня здобувачі освіти 1, 3, 4 класів відвідали завод молочної продукції «Данон Дніпро». Перед початком екскурсії усіх дітей об’єднали у 2 групи. У ігровій формі з ними було проведено інструктаж з техніки безпеки. Це дуже їм сподобалось і вони з цікавістю слухали усі рекомендації по дотриманню правил поведінки у приміщенні заводу. Кожному члену групи видали одноразові халат, бахіли, шапочку. У спеціальному приміщенні усі вимили руки.
Вихованці познайомились із потужностями виробництва і були вражені його масштабами. Протягом усього маршруту було здійснено декілька запланованих зупинок на різних етапах виробництва.
Захоплюючими були міні-лекції про здорове харчування, а на дегустації продукції заводу усі із задоволенням смакували йогурти.
Ми були приємно вражені гостинністю, педагогічною майстерністю і організаторськими здібностями працівників заводу, які не залишили без уваги жодної дитини.
Дякуємо керівництву заводу, що дають можливість дітям познайомитись із роботою такого потужного виробництва та дізнатись, як виготовляють їх улюблені молочні десерти, йогурти, глазуровані сирки.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *