Пісня Весни

          Незважаючи на мороз та сніг, 19 березня третьокласники нашого закладу влаштували свято зустрічі весни. Вони розпалили справжнє дійство у стінах школи та зігріли гостей солов`їним співом, запальними танцями і веселими сценками. Атмосфера була пронизана українським колоритом, гумором, веснянками та гаївками. У драйвовому танку приймали участь і наймолодші глядачі.

1 Comment

  1. І дійсно, цього зовсім не весняного дня , присутніх у залі зігрів третій клас своїм неймовірним виступом. Вишиванки, кольорові дівчачі віночки та гарно вбрана квіткова зала задавали настрій української весни.
    Приємно було спостерігати ,як маленькі актори легко та вдало виконували свої добре завчені ролі, – справжню втіху отримували вони від виконаного . Мене вразила атмосфера радості та щастя , які весь час спостерігались на обличчях дітей. За що я дуже вдячна нашій всіма шановній та любимій Олесі Степанівні.
    Але ж шкода, що цю “пісню весни…” спостерігало так мало глядачів. Впевнена, що з таким святом не соромно і на велику сцену!?

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *