День знань

1 вересня у Чорнобаївській санаторній школі-інтернаті  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив вихованців, батьків та вчителів про початок нового навчального року.            

У День знань подвір’я нашої школи наповнилося радісним гомоном. Як і зазвичай, для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим.! Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше.

У черговий раз школа гостинно відчинила для дітей свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Директор  школи Лисенко Ірина Миколаївна  привітала всіх з чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім здобувачам освіти, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні!

Традиційно на святкову лінійку завітали гості – Бутрій Дмитро Стефанович – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації, Родіонов Євген Олександрович – заступник сільського голови села Чорнобаївка, Лісна Тетяна Миколаївна – секретар Чорнобаївської сільської ради, представники Volkswagen Центр Херсон, які щиро вітали зі святом педагогічний колектив та здобувачів освіти не тільки словом, а й подарунками!

Урочистим моментом стало відкриття двох нових класів – яскравий і комфортний для наших першачків, та класу інформаційно-комунікаційних технологій.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *