Акція «Міняю цигарку на цукерку»

21 листопада 2018 року в рамках місячника здорового способу життя «Здорова дитина – багата країна» вихователь Морозова Н.В. провела для здобувачів освіти 5 класу інтерактивну гру-подорож «Мандрівка країнами хороших та поганих звичок». Мета заходу – пропагувати здоровий спосіб життя; формувати здорові навички відповідальної поведінки; спонукати дітей до формування корисних звичок; виховувати негативне ставлення до шкідливих звичок, уміння протистояти тиску однолітків, контролювати свої вчинки.
Підсумком заходу стала акція «Міняю цигарку на цукерку» до Міжнародного дня відмови від куріння. Відзначається він щорічно в третій четвер листопада, а встановлений був Американським онкологічним товариством American Cancer Society в 1977 році.
Діти обмінювали цигарку на цукерку та роздавали жителям Чорнобаївки листівки з цікавою та приголомшливою інформацією про паління. Міжнародний день відмови від куріння — день, коли ще раз ми всі повинні задуматися про своє здоров’я, про здоров’я наших дітей, про те, що можна і потрібно жити без тютюну і без наркотиків.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *