Тиждень екології

Цікаво пройшов тиждень екології для учнів 8 класу. Спочатку всі дружно відповідали на запитання екологічної вікторини «Стежками природи». Питання були цікавими, не дуже важкими, але поритися у енциклопедіях та почитати Вікіпедію все ж довелося. От ви, наприклад, знаєте, які тварини сплять з відкритими очима? Або у кого з тварин блакитна кров? А яка лікарська рослина жителями Північної Америки названа «слідом білої людини»? Ну от! А учні 8 класу знають! Переможці – Стрюкан О., Цвігун В., Пупенко С. та Русяновська В. –  вони найактивніші. Вітаємо!

     Потім ми провели онлайн – засідання «Екологічні проблеми людства», де кожний надав свою пропозицію щодо  збереження екології в Херсонській області. 

     Взяли участь у флешмобі «Підтримай лікарів, що боряться з короновірусом» – пов’язали на руку червону стрічку з вузликом і виставили фото у групу.

А Соколова Н. вислала фотографію своєї бабусі – медика, і сказала, що на даний момент у неї немає червоної стрічки, але є її бабуся, яка захищає їх родину, і всіх людей від страшного вірусу. Це було дуже зворушливо! 

     23.04  – організували онлайн – фотовиставку «Скажи мені, що ти їси…»   І знову – багато фотографій! Виявилося, що всі учні класу вживають смачні, а, головне, корисні страви. 

    А на кінець тижня ми взялися за глобальну проблему людства – сміття! Всі разом створили проект «Сортування сміття – це не важко, але дуже важливо!»  

   Виявляється, на дистанційці теж можна дізнатися і зробити багато цікавого та корисного! 

     А для підняття настрою всім  – «ОБНІМАШКИ»!  

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *