«А я читаю ось що…»

Продуктивно розпочали Тиждень самореалізації учні 8 класу. «Що цікавого ми зараз читаємо?» – таке питання вирішили обговорити онлайн і запустити фоточеленджер «А я читаю ось що…»
Виявляється, учні читають дуже різноманітну літературу, переважно, для підлітків, звичайно. Цікавим було те, що діти не тільки ділилися фотографіями улюблених книг, але й дружно обговорювали їх. Молодці, адже на це теж треба знайти час – уроків задають багато, тільки встигай відправляти д/з!
Несподіваним, але дуже цінним виявився подарунок бабусі Руслани Дубоволової – збірки поезій, які написала вона – Дубовалова Євдокія Костянтинівна та її дві сестри. Всі вони є поетесами, членами літературної студії «Біле озеро», постійно друкуються у газеті «Придніпровська зірка». При нагоді всі книжки діти зможуть почитати у шкільній бібліотеці. Дякуємо!
Я задоволена роботою своїх учнів! Читайте, мої розумники, адже «Хто полюбить книгу, той далеко піде у своєму розвитку. Книга рятує душу від здерев’яніння» – казав великий Т.Г. Шевченко.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *