Щоденник Go Camp

It was a pleasure being here in this wonderful school. The teachers are so kind and helpful, they helped me a lot, thanks a lot to them, I really appreciate it. They are passionate and they deal well with their students. The students are so smart and polite. I had a lot of fun with them, I really enjoyed their company. I hope one day they will achieve their dreams and become very successful. It was a pleasant experience and I hope to redo it again. I loved the students and I hope they loved me back and remember me because I will never forget such lovely kids. I hope I had a positive impact on them.


Wish you all the best.
Thanks Go camp
Your volunteer
Sara Osama

14.03.2018     День пройшов під девізом: «We have done it!». Зранку Сара відвідала урок фізкультури і встигла поліпити з пластиліну із 2 класом. Їй дуже сподобалось бути корисною дітям, які весь час повторювали: «Sara, help me».
Сьогодні відбувся прощальний вечір з волонтером. Діти звітували проектами про роботу з Сарою. А на останок обмінялись подарунками: Сара нагородила учнів, які готували проекти, а ми подарували їй атрибути українського національного одягу.

13.03.2018     Продовжуємо вивчати англійську з нашим волонтером. Сьогодні Сара відвідала уроки англійської мови у 7 класі, де вона розповіла учням про надання першої допомоги, а потім разом з дітьми розіграла діалоги «У лікаря». Волонтер завітала і до 2 класу. Разом із Сарою школярі малювали тварин і вчились їх описувати.

12.03.2018    Сьогодні наша волонтер поділилася з учнями 9-11 класів своїми враженнями від подорожі до Одеси. Після цього вони говорили про дихальну та кровоносну системи тіла. Сара показала фільм про шкоду паління і діти мали змогу обговорити його.

8.03-11.03.2018     Сара поїхала до м.Одеса, де зустрілася з колегами проекту Go Camp After School. Вона відвідала Театр Опери і Балету, сфотографувалась біля пам’ятника 12-му стільцю, намагалася порахувати Потьомкінські сходи та була вражена одеськими катакомбами.

07.03.2018    Відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Наша гостя із Єгипту також була запрошена на свято. Особисто для Сари пролунали привітання від учнів нашої школи, а в подарунок Прийма Катерина, учениця 11 класу, заспівала пісню англійською мовою.

06.03.2018     Go Camp продовжив свою роботу з учнями 9-11 класів на тему: «Що таке толерантність». Мовні ігри надихають учнів на вивчення англійської мови, покращення знань та вмінь застосування її у спілкуванні.
За такий короткий час Сара легко знайшла спільну мову з учнями. Вона не лише спостерігала за роботою вчителя та дітей, а й сама була для них вчителем.
Цього ж дня, після плідної розумової роботи, вчитель трудового навчання Тарасенко С.В. провела для всіх бажаючих майстер-клас по плетінню браслетів.

05.03.2018     Сьогодні день пройшов під гаслом «Speak English – open the world». Наша волонтер Сара не лише була присутня на заняттях, а й сама провела урок у 8 класі на тему: «Я люблю музику». Діти знайомились, грали та співали.
Після уроків відбулась зустріч зі здобувачами освіти 6-7 класів. Діти були дуже активними, з задоволенням брали участь у всіх формах роботи. Результатом зустрічі став чоловічок «Siko», виготовлений спільними зусиллями Сари та дітей.

28.02-04.03.2018      Незважаючи на вимушені канікули Go Camp After School продовжує свою роботу і дає можливість дітям спілкуватись англійською мовою в невимушеній атмосфері. Здобувачі освіти закладу познайомили Сару зі сніжною зимою та зимовими розвагами.

27.02.2018     Сьогодні був чудовий день знайомства Сари з нашими дітьми. Одягнена у національний одяг, вона презентувала розповідь про свою країну. Після презентації провела вікторину, призами у якій були єгипетські фунти! Підсумком дня стало складання програми роботи зі здобувачами освіти на наступні два тижні.

26.02.2018     З самого ранку ми чекали на одну незвичайну людину, яка мала прибути до нас більш ніж за дві тисячі кілометрів. Близько 11 години сів літак і довгоочікувана подія відбулась – до нашого закладу прилетіла волонтер за програмою Go Camp After School! Не зважаючи на холодну погоду, зустріч була дуже теплою. Так у нашому закладі стартував проект «Go Camp After School» з Сарою Мохсон, волонтером із Єгипту.