КАБІНЕТ ДИРЕКТОРА

Лисенко Ірина Миколаївна – директор Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради з листопада 2017 року. Народилася 21 липня 1964 року. Освіта вища: у 1985 році закінчила філологічний факультет Херсонського державного педагогічного інституту ім. Н.К. Крупської, у 2010 році закінчила Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. За період педагогічної діяльності, розпочатої у 1985 році, працювала вчителем російської мови та літератури, заступником директора з виховної роботи спеціалізованої школи № 12 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови м.Херсона. З листопада 2005 року прийнята на державну службу в управління освіти і науки обласної державної адміністрації на посаду завідувача сектору шкіл-інтернатів, дошкільної, позашкільної освіти та виховної роботи. З листопада 2009 року – начальник відділу шкіл-інтернатів, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки обласної державної адміністрації. 
Працюючи на керівних посадах, Ірина Миколаївна набула практичного досвіду з різними категоріями дітей та підлітків. Зарекомендувала себе досвідченим, творчим, відповідальним педагогом та принциповим, вимогливим керівником. Ерудована, вирізняється високим рівнем культури, відповідальна за свої вчинки. 
Ірина Миколаївна – кваліфікований спеціаліст, здібний організатор, проявляє високу компетентність та ініціативу в різних сферах діяльності, здатна приймати виважені рішення та досягати їх неухильного виконання.
Має педагогічний стаж 20 років та 12 років стажу державного службовця, Відмінник освіти України, нагороджена почесним знаком ім. Софії Русової.