Кадровий склад

АДМІНІСТРАЦІЯ

Лисенко
Ірина Миколаївна

Директор

Кальчук
Алевтина Валентинівна

Заступник директора з навчально-методичної роботи. Вчитель історії, правознавства;
вища категорія, вчитель-методист

Козлова
Юлія Юріївна

Заступник директора з виховної роботи

Ковпак
Людмила Архипівна

Помічник директора з лікувально-реабілітаційної роботи. Лікар-педіатр

Мельник
Сергій Леонідович

Помічник директора по господарській роботі

Дорошенко
Катерина Павлівна

Головний бухгалтер

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ
вчителі

Вільгоцька
Алла Олександрівна

Вчитель української мови і літератури;
вища категорія

Воронова
Поліна Пантеліївна

Вчитель хімії, біології; вища категорія, старший вчитель

Галдун
Ірина Олександрівна

Вчитель історії, правознавства;
вища категорія, старший вчитель

Гринишак
Ірина Олександрівна

Вчитель зарубіжної літератури;
І категорія

Дяконова
Наталя Володимирівна

Вчитель музичного мистецтва, керівник хорового гуртка; вихователь

Іщенко
Юрій Ігорович

Вчитель лікувального плавання;
спеціаліст

Кливак
Галина Олександрівна

Вчитель англійської мови; І категорія

Козлова
Алла Янівна

Вчитель початкових класів; І категорія

Косенко
Надія Олександрівна

Вчитель початкових класів; І категорія

Ляска
Юлія Олександрівна

Вчитель географії, економіки, екології, природознавства;
І категорія

Москаленко
Світлана Миколаївна

Вчитель англійської мови; І категорія

Остапишена-Ковач Олеся Степанівна

Вчитель початкових класів; ІІ категорія

Острова
Дар’я Юріївна

Вчитель німецької мови; спеціаліст

Петров
Іван Григорович

Вчитель математики, інформатики; ІІ категорія; вихователь

Пономаренко
Наталя Станіславівна

Вчитель української мови і літератури; І категорія

Соколова
Михаєла Михайлівна

Вчитель образотворчого мистецтва, вихователь

Тарасенко
Світлана Валеріївна

Вчитель трудового навчання; ІІ категорія; вихователь

Торба
Вадим Володимирович

Вчитель фізики, інформатики;
вища категорія, вчитель-методист

Хортюк
Геннадій Віталійович

Вчитель фізкультури, лікувального плавання;
ІІ категорія

Чегодаєва
Любов Василівна

Вчитель лікувального плавання, фізкультури; вихователь

Черчик
Наталя В’ячеславівна

Вчитель початкових класів, інформатики;
вища категорія, вчитель-методист

Смаль
Василь Миколайович

Викладач факультативу; спеціаліст

Мельник
Інна Сергіївна

Вчитель початкових класів

Іванова
Вікторія Вікторівна

Керівник танцювального гуртка; молодший спеціаліст

Бовкун
Юлія Сергіївна

Вчитель математики, І категорія

Желябова
Тетяна Сергіївна

Практичний психолог, ІІ категорія; вчитель біології, основ здоров'я, І категорія

Коптяєва
Катерина Сергіївна

Соціальний педагог;
ІІ категорія

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ
вихователі

Димінська
Лариса Іванівна

Вихователь; І категорія

Ільницька
Інна Миколаївна

Вихователь; І категорія

Ковач
Олег Юрійович

Вихователь; І категорія

Коломоєць
Альона Іванівна

Вихователь; ІІ категорія

Новіцька
Лариса Миколаївна

Вихователь; І категорія

Мірошниченко
Таїсія Петрівна

Вихователь; ІІ категорія

Морозова
Наталя Володимирівна

Вихователь; спеціаліст

Тукасер
Оксана Олександрівна

Вихователь; ІІ категорія

Пятько
Людмила Василівна

Вихователь; ІІ категорія

Сиволап
Світлана Миколаївна

Вихователь; спеціаліст

Шевченко
Ірина Вікторівна

Вихователь;
вища категорія

Харченко
Віра Борисівна

Вихователь; І категорія

Хортюк
Оксана Миколаївна

Вихователь; І категорія

Швець
Ольга Григорівна

Вихователь; І категорія

МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ

Нетеса
Дмитро Васильович

Лікар ортопед-травматолог

Курносенко Володимир Миколайович

Інструктор з ЛФК

Модієвська
Людмила Іванівна

Сестра медична з ЛФК

Гончарук
Сергій Володимирович

Сестра медична

Демчук
Світлана Вікторівна

Сестра медична

Константинова
Олена Василівна

Сестра медична

Логвинова
Ніна Володимирівна

Сестра медична

Степаненко
Наталя В’ячеславівна

Сестра медична

Ставнича
Інна Сергіївна

Сестра медична

Литвинчук
Євген Олександрович

Сестра медична

ІНШІ

Красутська
Жанна В’ячеславівна

Провідний фахівець, бухгалтер

Онишківа
Тамара Михайлівна

Провідний фахівець, бухгалтер

Сірик
Олена Вікторівна

Бібліотекар; І категорія

Мацюк
Ольга Анатоліївна

Секретар

Васько
Тетяна Іванівна

Шеф-кухар