Щоденник табору “Веселка”

До зустрічі влітку!

11.06.2018  Непомітно промайнуло два тижні роботи літнього мовного табору «Rainbow». Веселими, змістовними, цікавими були дні, проведені у нашому таборі. Таким був і останній день – день Талантів, день закриття.
11 червня учні зібралися у актовій залі, щоб ще раз згадати насичене життя табору. Завдяки професіоналізму вчителів-організаторів глядачі мали змогу переглянути цікавий концерт із запальними танцями, піснями українською та англійською мовами. Яскраві костюми, виконання віршів та пісень, інсценізація казок свідчили про зацікавленість учнів у вивченні англійської мови, їх бажанню розвиватись та удосконалювати набуті знання. Сподіваємося, що всі вихованці мовного табору не тільки гарно провели час, а й оздоровилися та вдосконалили свої знання з англійської мови.

10.06.2018  В цей сонячний літній день діти вітали один одного з «Днем іменинника». Кожен загін підготував власний паперовий потяг, де й пройшла виставка дитячих фото. Святковий настрій додав перегляд мультфільму у форматі 3D. Діти не тільки веселились, а й грали в різноманітні англомовні лексичні ігри, співали пісні, що сприяло розвитку їх словникового запасу. Окрім цього, табір привітав волонтера Олександра з днем народження, подякував йому за працю, увагу та любов до дітей.

09.06.2018  Цей день у таборі пройшов під девізом «Сміху, радості багато – це Нептун прийшов на свято». Святковий день розпочався з привітання адмірала нашої флотилії – Бовкун Ю.С. всіх жителів веселкової морської держави. Морські жителі відвідали шкільний камбуз, де скуштували запіканку «Морська піна», варене яйце «Корали» та чай «Цунамі». Після сніданку Нептун запросив до актової зали, де всі насолодилися співом русалок, танцем морських коників, золотих рибок та веселих медуз. А пакосниця Морська відьмочка разом з піратами віддячили дітям за чудовий концерт цікавими іграми та солодкими призами.

08.06.2018 «Сплітаємо віночок із сміху і пісень. Із друзями проводимо ми кожен літній день» – під таким девізом пройшов у нас сьогоднішній день – День бантиків. Зранку відбулася презентація та дефіле «Найоригінальніший бантик». Діти проявили не абияку творчість: прикрашали бантиками не лише волосся, а й одяг. Протягом дня діти не встигали нудьгувати, адже виконували цікаві, захоплюючі завдання: малювали святковий потяг «My favourite holiday», готували декорації до свята Нептуна, виготовляли міні книжечки на англійській мові «Розкажи про себе». А дітлахи з другого загону відвідали контактний зоопарк «Країна ЄНОТіЯ».

07.06.2018  Сьогодні у таборі «Веселка» День розумника. З самого ранку до нас завітали регіональні представники уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, які провели пізнавальний захід з дітьми на правову тематику. Гості разом з дітьми обговорили різні життєві ситуації, розказали як діяти в них, як поводитися з поліцією, переглянули цікаві пізнавальні мультиплікаційні фільми.
Після другого сніданку Кливак Г.О., Острова Д.Ю., Сірик О.В. та наш волонтер Олександр провели цікавий квест «Найрозумніший». Під час якого дітлахи розгадували кросворди англійською мовою, відгадували загадки, що розвивають логічне мислення, пізнавальну самостійність, творчу активність. Такі ігри виховують працелюбність, почуття дружби, уміння працювати колективно. Діти були зацікавлені та задоволені. Найактивніші учасники гри отримали заохочувальні подарунки.

06.06.2018  «День спорту і туризму», саме під такою назвою пройшов сьогоднішній день. Весело і цікаво, із завзятістю та азартом було проведено естафетні ігри «Веселі старти». Діти спритно змагалися, отримуючи масу позитивних емоцій та вражень. Всіх переможців вітали веселим флешмобом під керівництвом Іванової В.В.
Протягом дня всі охочі мали змогу удосконалити свої знання англійської з нашим другом та волонтером з Канади Олександром.
Наші наймолодші відвідувачі табору здійснили поїздку до м.Херсона та відвідали контактний зоопарк «Країна ЄНОТіЯ».

05.06.2018 Восьмий день роботи літнього мовного табору, як завжди, розпочав свою роботу енергійною зарядкою та проголошенням девізів кожного загону англійською мовою. Цей день був присвячений традиціям Англії, її культурі, звичаям та побуту. Діти відчули усі принади класичного англійського чаювання, познайомилися з історією чайних традицій країн світу, переглянули тематичне відео, активно брали участь у вікторині. Також було організовано дискотеку, на якій всі охочі показали свої танцювальні здібності. Мета була досягнута, адже вихованці отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

04.06.2018 У нашому таборі був день українських традицій. Діти і дорослі прийшли у гарних вишиванках з віночками та у одязі з українською символікою. Дуже цікавим був майстер клас з ліпки вареників. Сірик О.В., Кливак Г.О., Мирошниченко Т.П. та Бовкун Ю.С. разом з охочими вихованцями ліпили вареники з картоплею, дорослі розповідали про українські традиційні страви. Дітлахи охоче ліпили, а потім і куштували смачні варенички. Хортюк О.М. та Швець О.Г. провели майстер клас з виготовлення національного оберегу – ляльки мотанки. Цікавою та пізнавальною стала гра «Хто зверху». Дяконова Н.В. разом з дівчатками підготували гарні пісні та руханки для вболівальників. Команда хлопців «Патріоти» та дівчаток «Калинонька» змагалися на знання українських традицій та звичаїв. В запеклій боротьбі з мінімальним розривом перемогла команда «Патріоти». Всі учасники гри отримали заохочувальні призи, а вболівальники солодкі подарунки. День пройшов у веселому настрої всі отримали море позитивних емоцій.

03.06.2018 Сьогодні, у день зеленого кольору, майже всі відвідувачі табору прийшли у відповідному одязі. Діти веселилися, співали пісні англійською мовою, танцювали та розважалися.   Відвідали дитячий кінофестиваль «Чілдрен Кінофест», де переглянули  стрічку «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу».

02.06.2018    Ранок розпочався з традиційної лінійки. Кольором на сьогоднішній день був жовтий, діти сяяли як справжні сонечка. Усі із задоволенням відвідували заняття з лікувального плавання та лікувальної фізкультури. Дуже цікавою була екскурсія до історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії», під час якої усі насолоджувалися краєвидами нашої Херсонщини, куштували традиційні українські страви, знайомилися з традиціями народу. 

01.06.2018    01 червня – Міжнародний день захисту дітей. Саме цього дня усі відвідувачі табору були запрошені на благодійне свято, що відбулося у кінноспортивному клубі «Grand Prix». Захід проводився за підтримки Херсонського обласного благодійного фонду Євгена Рищука. Діти мали змогу брати участь у різноманітних майстер-класах, спортивних естафетах, фотосесіях. Усі присутні мали гарний настрій та позитивні емоції. А найяскравішим сюрпризом для всіх став виступ зірки Світлани Тарабарової.

31.05.2018    Кожен день починається з лінійки і оголошення планів на день. 31 травня було оголошено днем червоного кольору. Діти пригадали назви кольорів англійською мовою, заспівали пісню «What is red», а потім взяли участь у квесті «Search of Treasures». Учням сподобалось виконувати завдання в пошуках скарбів – їхньої винагороди.

29.05.2018    Один із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей іноземним мовам – створення англомовного табору.
Так 29 травня відбулось відкриття табору «Rainbow» у нашій школі, де діти мають можливість спілкуватися англійською не лише один з одним, а й з волонтером, який вже другий рік поспіль стимулює учнів до вивчення іноземних мов.